Prosinec 2010

HAPPY NEW YEAR

31. prosince 2010 v 15:57 | Em ♥
Hi guys!

Moc se omlouvám, že jsem se víc jak týden neozvala .. Ale nebyl čas, nebyla jsem skoro celý svátky doma. Řeknu vám ale, že to neskutečně rychle uteklo.. Ale jsem spokojená. Vánoce byly krásný a dárečky ještě lepší :) Hlavně jsem dostala nové vybavení do pokoje. Mám z toho radost. Jak jste si Vánoce užili vy? A jaký byl Ježíšek?

Teď vám ale chci popřát hlavně šťastný nový rok 2011! Také hodně štěstí, zdraví, úspěchů a spokojenosti. Ať si splníte všechna svoje předsevzetí a ať je další rok lepší než ten, který za pár hodin skončí. Nezapomeňte si tento večer parádně užít, ať už jste doma nebo někde jinde! :)

Také na vás mám dotaz.. Zajímalo by mě, o čem chcete, abych psala, resp. co by vás zajímalo a s chutí byste četli :) Tak mi prosím do komentářů pište svoje názory a nápady.

Vaše Em ♥

hny

Happy X-Mas

23. prosince 2010 v 22:45 | Em ♥ |  Diary ►
Hi guys!

Pro dnešek jsem se rozhodla napsat jen krátký článek. Přes Vánoce tu moc nebudu.. Tak se omlouvám. Ale jistě i vy budete dělat jiné věci než sedět na internetu ;).
Dnes jsem byla ve městě na vánočních trzích, byly dnes v plném proudu poslední den. Můžu vám říct, že lidí tam navečer bylo víc než dost. Tolik jsem jich tam nezažila už hodně dlouho. Jen na trdelník jsem čekala ve frontě asi 25 minut. Pak jsem šla tradičně pro betlémské světlo... Už mi zbývá zabalit pár posledních drobností a jsem připravená na slavnostní den.

A jaké jsou vaše přání na Vánoce? Přejete si něco hodně speciálního? Já zjistila, že letos je to opravdu poprvé, co moc netěším na to, jak budu já rozbalovat dárky. Spíše na to, jak budou jiní rozbalovat dárečky ode mě. Letos je to taky poprvé, co jsem nenapsala dopis Ježíškovi :D. Stejně mám ale (podle mě) nesplnitelné přání. Ale třeba se stane zázrak :).
Tak vám chci popřát veselé a poklidné Vánoce strávené hlavně s těmi, kteří jsou pro vás vším, a šťastný nový rok!!!

xoxo - Em ♥
merry christmas

Fragrance of my heart..

22. prosince 2010 v 19:29 | Em ♥

Hi guys!

Tak jak se dnes máte? Vánoce tu jsou již pozítří, takže já se mám báječně, už se nemůžu dočkat. Rozhodla jsem se, že napíšu takový krátký článek o parfémech, které si mě prostě získaly a které mám nejradši. Máte nějaké zkušenosti s těmito parfémy? Líbí se vám jejich vůně?

xoxo - Em ♥

1) Chloé Chloé
Tenhle parfém je pro mě číslo jedna. Tahle vůně je prostě jedinečná. 
Údajně se hodí pro sebevědomé ženy, které mají vrozený smysl pro styl a módu. :)
chloé

Miley goes clubbing

20. prosince 2010 v 21:16 | Em ♥
Hi guys!

Dneska jsem strávila skoro celý den doma. Nebylo mi totiž zrovna nejlíp. Ve škole máme už stejně prázdniny, takže pohoda. Měla jsem aspoň čas se podívat na své oblíbené filmy. Zkoukla jsem The Devil wears Prada, Sex and the City & Sey and the City 2.  Taky jsem si koupila knížku The Devil wears Prada, tak jsem ji začala číst. Chtěla jsem ji porovnat s filmem ;).
Také jsem tak brouzdala po netu a našla na amerických stránkách článek o Miley. Byla spatřena v nočním klubu v New Orleans s Kelly Osborne. Podle jednoho zdroje to byl staromódní dívčí mejdan, na kterém Miley celou noc tancovala a pila RedBull, nic jiného. Na parketu to rozjela prý nejvíc ve chvíli, kdy se hrály hity LadyGaga. Miley údajně zpříjemnila den/noc celému personálu i návštěvníkům klubu.
Nevím, co je na tom pravdy, jen mě ten článek zaujal.

xoxo - Em ♥
mi

December - ELLE

5. prosince 2010 v 17:30 | Em ♥
Hi guys !

Jsem strašně vyčerpaná, jen škola, škola, škola !!! Před chvílí  jsem dodělala referát do češtiny, takže jsem teď měla minutku na to, abych se konečně podívala na prosincovou Elle, ktera mi ležela na stole bez povšimnutí už delší dobu :). Opět převládá hněda, béžová, a barva velbloudí srsti. Tyto barvy se mi líbí, takže mě to potěšilo.

Tady maté malinkou ukázku, co v tomhle čísle můžete najít :) 

xoxo - Em ♥

elle12

Christmas atmosphere

3. prosince 2010 v 21:29 | Em ♥

Ashley Tisdale ;*


CHISTMAS is coming

2. prosince 2010 v 14:45 | Em ♥ |  Diary ►
Hi guys!

Tak jak se máte? Já popravdě nic extra. Už víc jak týden jsem nemocná. A to způsobilo založení mého blogu. Už vidím ten návrat do školy, jak nebudu vůbec nic stíhat a budu úplně mimo, co se týče třeba matiky :D. Naštěstí půjdu do školy už jen 8 dní a pak hurá vánoční prázdniny. Těšíte se na ně tak jak já? Pište komentáře..

Jsem teď sice " na hromadě", ale když jsem včera pozorovala z okna padající sníh, bylo to něco úžasného. Strašně bych chtěla, aby letos byly Vánoce bílé :). Ale tohle je věc, kterou nikdo neovlivní. Uvidíme, co příroda :)

Doufám, že se vám tady bude líbit a budete mít chuť se sem vrátit.
xoxo - Em ♥