Leden 2011

Valentine´s day

26. ledna 2011 v 23:44 | Em ♥ |  Other
Hi guys!

Nevěřila bych, že to někdy řeknu, ale chci do školy! Já už nevím co mám doma dělat. Ale připravila jsem článek o sv. Valentýnu, jelikož tu bude coby dup :).

Jak jistě víte, 14.2. má svátek Valentýn a zároveň je to svátek všech zamilovaných. Tenhle svátek je známý po celém světe a každým rokem získává větší oblibu, dokonce i u nás mu roste popularita. Kde je ale původ a proč se Valentýn slaví?

Legenda o svatém Valentýnovi tvrdí: Duševně nemocný císař Claudius II. se prý rozhodl zrušit manželství, jelikož podle něj ženatí muži nebyli dobrými válečníky. Kněz Valentýn však přes císařův zákaz tajně dál oddával milence, za což byl uvržen do vězení a popraven. Poslední vzkaz, který Valentýn poslal milované dceři vězeňského dozorce před svou smrtí, zakončil slovy: "Od Tvého Valentýna". Od té doby si v den svátku sv. Valentýna zamilovaní lidé posílají a dávají tyto "Valentýnky" s vyznáním lásky…

Dříve měl podle mého názoru Valentýn svoje velké kouzlo. Kdo byl zamilovaný, poslal své tajné lásce Valentýnku s vyznáním lásky a doufal, že jeho vyvolená(ý) lásku opětuje. Dnes mi přijde, že se jen každý snaží vymyslet jaký dárek svému vyvolenému(vyvolené) koupí. Vždyť o tom to přeci vůbec není. Jde o to být s těmi, které milujeme.
Navíc, někoho milujeme 365 dní v roce, nemusíme mu to přeci dávat najevo jen proto, že je svátek zamilovaných. 
Ale i přesto vše je určitě každá dívka, slečna či žena šťastná, když od protějšku dostane malou pozornost... Však také, kdo by nebyl.. :))
Nejcennější pro mě stejně zůstává slyšet ty dvě slova: Miluji Tě...
vd
Tohle je můj názor..A jaký máte názor na tento svátek vy? Těším se na názory a komentáře..

Em ♥

Inspiration 0.3

24. ledna 2011 v 21:43 | Em ♥ |  Inspiration
Hi guys!

Tak jaké bylo pondělí? Já se už tááák děsně nudím, jelikož jsem skoro týden doma .. K tomu je na mě ještě protivná má nejlepší kámoška a nevím proč ..  Řeknu vám, vše je vážně čím dál tím lepší. Ale aspoň že mám vás :*
Jelikož dnes vážně nemám zrovna dobrou náladu, přidávám vám jen další inspiraci opět z Pull&Bear.
Doufám, že se vám tyhle outfity líbí. Těším se na vaše komentáře, za které moc děkuju a které mě vždy potěší ♥.

Em ♥
pab3

Fashion brands ► Tally Weijl

23. ledna 2011 v 20:01 | Em ♥ |  Fashion
Hi guys!

Pořád jen ležím, ležím, ležím a na nic nemám náladu. K tomu všemu jsem se ještě nějak nedohodla se svojí nejlepší kámoškou, takže super. Nemůže být lépe. Ale přes to všechno jsem na vás nezapomněla a připravila jsem pro vás druhou část fashion brands a dnes o Tally Weijl. Tenhle obchod navštěvuji dost často, zvláště se mi líbí nová jarní kolekce.
Tak tady to máte :))

logo
více o TW v cč

Jarní kolekce líčení CHANEL 2011

22. ledna 2011 v 13:31 | Em ♥ |  Beauty <33
Hi guys! 

Jelikož jsem pořád na "hromadě", přemýšlela jsem, o čem udělám článek a nakonec mě napadlo ho udělat o jarní kolekci líčení CHANEL. Jaro to bude co nevidět tak ať víme jakým líčením oslníme na ulicích. Mně se to moc líbí, tak doufám, že se i vám článek a kosmetika zalíbí.


Luxusní společnost Chanel se pro letošní jaro nechala inspirovat krásou a leskem perel. 
Společnost Chanel byla vždy spojována s ladností, půvabem, luxusem a proto není divu, že se kreativní ředitel líčení Chanel Peter Philips inspiroval právě perlami.


chanel11

Dress like Miley

21. ledna 2011 v 19:22 | Em ♥ |  DressLike...
Hi guys!

Je pátek a já místo abych se šla bavit opět ležím zavřená doma. Ale aspoň jsem konečně udělala rozcestník :)) Co plánujete dnes vy? 

Jelikož mám strašně ráda styl Miley, rozhodla jsem se dát i vám malou inspiraci jejích outfitů.
Který se v.ám líbí nejvíce? Těším se na komentáře

Em ♥

1)
M1


KOSMETICKÉ MÝTY

20. ledna 2011 v 17:09 | Em ♥ |  Beauty <33
Hi guys!

Jak se daří? Já jsem doma, jem i pořád špatně, takže super. Nemohla jsem si ani doopravit známky ve škole, tak budu mít nakonec dvě 3. Ale tak to ujde ;). K novému designu: nejsem spokojená. Je tu jen dočasně, než mě osloví múza a mě napdane lepší a hlaně hezčí dess. Ale teď k článku..

Určitě každá z nás používá nějakou kosmetiku. Doufám, že vám tento článek tím pádem příjde k duhu. :) Proto jsem se rozhodla napsat o 5 mýtech kosmetiky. Přišlo mi to zajímavé. Tak tady to máte ►
kosmetika
více cč

Inspiration 0.2

18. ledna 2011 v 20:13 | Em ♥ |  Inspiration
Hi guys!

Dneska byla škola po dlouhé době celkem v pohodě. Ale mně je nějak špatně :D Je mi děsná zima, mám děsnou rýmu, bolí mě v krku a začínám kašlat.. Zítra každopádně nejdu do školy. Plánuji udělat nový dess, ale uvidím jak to půjde a co mě hlavně napadne. Za chvíli půjdu do postele a vymýšlet pro vás články.

Pro dnešek jen opět mála inspirace, tak doufám, že se líbí ;)

Vaše Em <33
chica20
Těším se na komentáře :)

Perfect Mousse

17. ledna 2011 v 15:02 | Em ♥ |  Beauty <33
Hi guys!

Tak jaká byla pondělní škola? Já tam naštěstí byla jen 5 hodin, takže se to dalo přežít. Psala jsem jen španělštinu a pololetní slohovou práci do češtiny na téma Charitativní sbírky. Jo, věděla jsem přesně o čem psát :D Ale teď k tématu.
Jak jste si již přečetli v názvu článku, jedná se o barvu na vlasy. Osobně si vlasy barvím u kadeřnice, ale bohužel teď sešlo z návštěvy kadeřnictví a já měla už strašně odrostlé vlasy (moje přírodní barva je blond). Nevěděla jsem, co dělat tak jsem si řekla, že to zkusím nabarvit doma. Pořád jsem se nemohla rozhodnou jakou značku barvy zvolím a nakonec zvítězila právě již zmíněná Perfect Mousse od Schwarzkopf v tónu OŘÍŠEK.
Měla jsem strach, že to chytne úplně v jiném odstínu, třeba do oranžova. Naštěstí se vše podařilo. Aplikace byla velmi jednoduchá, smíchal se barvící gel s emulzí a pumpičkou se tvořila pěna. Poté se to jen nanese na vlasy, jako kdyby jste si je chtěli umýt. 30 minut působení, umytí, nanesení ochranného kondicionéru, spláchnutí, vysušení a hotovo. Jsem nadmíru spokojená.
A jaké máte vy zkušenosti s barvením vlasů? Znáte (používáte) Perfect Mousse?
Těším se na komentáře,

Em
perfect mousse

Inspiration 0.1

16. ledna 2011 v 11:33 | Em ♥ |  Inspiration
Hi guys!

Poslední dobou jsem si strašně moc oblíbila značku Pull & Bear. Strašně se mi líbí jejich styl a veškeré oblečení. Poslední dobou zde velmi často nakupuji a musím říct, že jsem víc než spokojená. Rozhodla jsem se, že vám dám malou inspiraci s oblečením z tohoto obchodu.
Doufám, že se vám moje inspirace bude líbit.

Em ♥
chica1
Tak jaký máte názor? Líbí se vám? :)

Become my affs.. ♥

15. ledna 2011 v 18:13 | Em ♥
PIŠTĚ SEM PROSÍM JEN KOMENTÁŘE TÝKAJÍCÍ SE AFFS, DĚKUJI :) 
(nechci v tom mít zmatek :D)
gg

Rozhodla jsem se, že naberu ještě nějaké affs... Spřáteluji už jen s autorskými blogy, které mě zaujmou. Na blogy chci chodit pro to, že mě baví články a ne kvůli tomu, že je to má povinnost..
Pokud by jste měli zájem, zkuste to a napište sem do komentářu:

1. Jméno/Přezdívka
2. tvůj blog
   3. proč chceš spřátelit

Odepíšu vám na blog ano/ne.
Mějte se, Em ♥


Return to FashionWeek - nejhorší modely

15. ledna 2011 v 14:48 | Em ♥ |  Fashion
Hi guys!

Přináším vám slibovaný článek 10 TOP WORST LOOKS spring 2011 z FashionWeeku. Nebylo moc snadné, vybrat jich pouze 10, protože většina těch outfitů se mi nelíbila. Ale nekonec se mi to přeci jen podařilo. Doufám, že se mnou budete souhlasit a usoudíte, že naši světoví návrháři by dokázali zvládnou daleko krásnější a v nějakých případech i propracované věci...
Tak tady je máte :)

OSCAR DE LA RENTA
- přeplácané a kýčovité
delarenta

Bad day ...

14. ledna 2011 v 19:41 | Em ♥ |  Diary ►
Hi guys!

Tak jak se vám vede? Já se mám mizerně.. Jsem teda ráda, že je víkend, ale jinak to stojí za houby. Dnešek ve škole vůbec nevycházel, k tomu všemu budu asi nemocná, protože začínám kašlat, bolí mě v krku, mám rýmu a bolí mě i hlava.. Na dnešní večer jsem měla plán, ale sešlo z něj, tak večer nejspíš strávím doma u filmů :)
Dnes jsem vám slíbila článek s nejhoršími outfity z 100 top looks. Čekejte ho ale až zítra.
Do budoucna bych chtěla připravit článek na téma My Kingdom ..Zajímá mě, jestli by jste tu takový článek chtěli a zajímalo vás to. Byla bych ráda, kdyby jste se k tomu vyjádřili. 
Jelikož to vážně vypadá, že budu nemocná, začnu číst knížku ZBOŽŇOVANÁ od Tilly Bagshawe. Těším se!

Vaše Em ♥
serenaablair
Pro mě jsou dokonalý ♥

Return to FASHION WEEK

13. ledna 2011 v 17:13 | Em ♥ |  Fashion

Hi guys!

Omlouvám se, že přidávám tak málo článků, ale škola mi to jinak jaksi nedovolí :). Je toho tolik, že nevím kam dřív skočit. K tomu všemu je mi špatně a děsně mě bolí v krku. No co..
Teď jsem tak brouzdala po amerických stránkách a našla jsem fotky 100 TOP LOOKS from Fashion Week - spring 2011. Prohlédla jsem si všechny, jsou tam fotky z přehlídek od mnoho známých návrhářů (Oscar de la Renta, Calvin Klein, Ralph Lauren, Marc Jacobs atd ... ).
Některé modely mě popravdě zděsily. Ano, je v tom originalita, ale nevypadá to moc dobře. A na těch modelkách, kterým leze snad každá kost v těle, už vůbec ne. Trochu mě to zklamalo. Pro vás jsem se snažila vybrat nejlepší z nejlepších. Věřte mi, dalo mi to zabrat ;). Nějaké modely jsou fakt povedené. Tady máte mých TOP 10.
Zítra čekejte další článek z FW. Těším se na vaše názory a komentáře.

Vaše Em ♥

OSCAR DE LA RENTA
- nápadité, elegantní, luxisní, co víc dodat
- můj favorit
oscardelarenta

SPRING 2011

10. ledna 2011 v 19:27 | Em ♥ |  Fashion
Hi guys!

To máme ale krásné počasí, viďte? Mlha, mrholení, zima .. Člověk nemá na nic náladu. Vůbec se mi nechce učit ta chemie a zsv. Co víc si přát. Popravdě, strašně moc se těším na jaro.  Tohle období mě děsně nebaví. Proto jsem se rozhodla napsat článek o trendech na jaro2011. 
Než se nadějeme, jaro bude tu, tak aby jsme byli pořádně připravení :)
spring2011

yesterday ...

9. ledna 2011 v 19:22 | Em ♥ |  Fashion
Hi guys!

Tak jak se vám daří? Já dnes byla bruslit a spadla jsem tak, že nemůžu skoro pohnout s rukou. Snad to nebude nic vážného... Učili jsme se i piruety. Vždycky jsem se chtěla umět motat tak rychle :D . Teď už se jen naučit španělštinu a mám volno :P Budu pro vás připravovat další články.
A teď už slibované fotky ze včerejška. Omlouvám se za kvalitu, je to foceno mobilem, foťák má půjčený brácha.
Konečně včera jsem měla příležitost omrknout slevy. Popravdě, skoro nic se mi nelíbilo, nebo měli velikosti 32 a pak až 44. Trochu mě to zklamalo. Ale potřebovala jsem nějaké nové svetry, tak jsem byla úspěšná v Pull&Bear. Jinak žádná sláva :D
Zde máte mé úlovky :) V brzké době čekejte druhou část FASHION BRANDS :) A dnes večer přidám možná ještě jeden článek, ještě si rozmyslím jaký. Těším se na komentáře. 

Vaše Em ♥
svetr1

JAPAN style

6. ledna 2011 v 18:32 | Em ♥ |  Fashion
Hi guys!

Omlouvám se za svou nepřítomnost. Ale bohužel to jinak nejde, školy je strašně moc, každý den píšeme 2-3 testy a já z nich potřebuju dobré známky.. Jinak krasobruslení mě moc baví, sice mi to zatím nejde, ale to nevadí :D. Časek se do toho dostanu a budu točit jednu piruetu za druhou :).
I když mám málo času, připravila jsem si pro vás na dnešek článek o JAPONSKÉ MÓDĚ. Tenhle styl mě moc zaujal, líbí se mi ty holčičí prvky.. Šaty s kytkama, krajky, volánky, pastelové barvy .. Jednoduše jsem se do něj zamilovala... ♥
Chtěla bych začít nosit podobné věci, mrkla jsem se na internet a má to takový malý háček. Jelikož je to japan style, oblečení je vyráběnou na malé, hubené (a krásné) japonečky. Vše je strašně malinké, velikosti XXS. Neznáte někdo nějaký obchod v ČR s japan style oblečením? Takový, kde by měly normální velikosti? Nebo klidně i internetové e-shopy... Byla bych vám moc vděčná.
Jinak taky máte pár ukázej JAPAN-STYLE <33
Líbí se vám tento stly? Těším se na vaše komentáře :)

Vaše Em ♥
japan1

Thank you!!!

2. ledna 2011 v 22:22 | Em ♥
Darlings,
        děkuju vám moc za dnešní návštěvnost!!! Jsem ráda, že se vám u mě líbí ♥
thanks

Something about me ..

2. ledna 2011 v 19:58 | Em ♥ |  Diary ►
Hi guys!

Už zítra je škola.... Grrr !! Jak já tam nechci .. Zase se vrátit do toho stereotypu.. Ty testy, zkoušení. Děs běs..Dnešní den jsem strávila jen a jen učením, teď mám chvilku na to, abych napsala článek :)
Chtěli jste, abych jsem napsala něco o sobě .. A to udělám.. Tenhle článek se bude týkat toho, co mě poslední dobou strašně moc chytlo .. a je to..

krasoBRUSLENÍ!
A jak jsem se k tomu dostala?
Mám strašně ráda tancování .. Asi 4 roky jsem tancovala v jedné skupině street dance a disco dance. Neexistovalo pro mě nic krásnějšího než se 3x týdně vidět s mojí "druhou rodinou", zatancovat si a odreagovat se. Pak jsem ale nastoupila na střední (a k tomu se přidaly zdravotní problémy) a chtě nechtě jsem musela dát tancování jedno velké sbohem, protože mít 3x týdně tréninky 1,5 hodiny nebylo možné. Jsem na gymnázium a s tancováním bych to nedávala.. Bylo to pro mě těžký, ale jinak to nešlo.
Chybí mi strašně pohyb a tak jsem aspoň teď chodila bruslit. Bruslení mě tak uchvátilo a rozhodla jsem se, že začnu chodit do kurzu. Jdu tam zítra poprvé a tréninky jsou 2x týdně 45 minut, což mi vyhovuje :) Už se nemůžu dočkat! Z bruslení se stává moje velké hobby. Už jsem si dokonce koupila nové brusle, do kterých jsem se na první pohled zamilovala. Jsou vyteplené krásným kožíškem :)
A co vy? Máte rádi bruslení? A jaký je váš největší koníček? Už se těším na komentáře.

Vaše Em ♥
brusle2

Fashion brands ► H&M

1. ledna 2011 v 15:02 | Em ♥ |  Fashion
Hi guys!

Po přemýšlení, co by vás tak mohlo zajímat, jsem se rozhodla, že udělám články o FASHION BRANDS, neboli o značkách oblečení a doplňků. Jistě všichni tyto značky budete znát, nechtěla jsem ale psát o D&G, LV nebo Diorovi, chtěla jsem vám představit blíže takové značky (a obchody), ve kterých (podle mě) nejčastěji nakupujeme ..  Doufám, že se vám články budou líbit.

xoxo - Em ♥

A dnes začínáme s :
Máte rádi tuhle značku? Nakupujete v obchodech H&M často? Těším se na vaše komentáře.
Nezapomeňtě ► CELÝ ČLÁNKEK !