Březen 2011

Balerínky

30. března 2011 v 17:13 | Em ♥ |  Fashion
Ahooj krásky :))

Venku je táák nádherně, konečně je teplo. Já se ho tak nemohla dočkat.. Chtěla bych tak strašně moc jít ven, jenže ta škola mi to ne a ne umožnit. Dalo by se říct, že člověk trpí jak tak sedí v lavici a musí pozorovat to krásné slunce za oknem. Ale tak to je..
Dnes jsem školu vůbec nezvládla .. Vlastně celý tento den není to pravé ořechové. 4 testy a snad z každého 5, to se mi ješte nestalo. Vše je ale jednou poprvé, ne? :)
Také se chci omluvit, že tu stále není článek o pokoji, ale nebojte, o víkendu, snad.
Dnes pro vás mám fotku mých nových balerínek z HUMANICU. Sháněla jsem všude možně, až tady ty mě oslovily. Jsem s nimi naprosto spokojená. Nejsou úplně obyčejné a to se mi moc líbí.
Uvažovala jsem o přesunu na blogspot. Vytvořila jsem si tam blog, ale popravdě, nějak se tam necítím. Tady jsem více doma. Kdyby jste měli zájem, můžete se podívat: http://em-dream-world.blogspot.com/
Ozvu se vám zítra,
- EmInspiration 0.6

27. března 2011 v 15:58 | Em ♥ |  Inspiration
Hi beauties!

Jak si užíváte neděli? Já jsem doma a doháním školu, takže času je opravdu málo. Strašně mě to mrzí, protože mám v plánu hned několik články. Třeba ten, již dlouho zmiňovaný, můj nový pokoj. Ale jak píšu, času je opravdu nedostatek...
Ve čtvrtek jsem se byla se Z. kouknout po obchodech, sháněla jsem nějaké balerínky (miluji je), úspěšná jsem byla v Humanicu. Jsem z nich jedním slovem nadšená. V HM jsem si koupila letní šaty, které se ale dají v horkých dnech vzít třeba i do divadla. Balerínky k nim krásně jdou, ale lepší budou high heels ;)). Také jsem si dala svůj milovaný fresh koktejl, tentokrát jahody, hruška, jablko a vodní meloun (mňam:P). V pátek jsem byla s našima u známých na návštěvě, popíjeli jsme vínko a pak celou dobu hráli bowling na Wii. Byl to moc fajn večer. No a včera jsem byla se Z. na Topgal Dance Life Tour - regiony. Už tomu jsou dva roky, co jsem tam naposledy také tančila..
Dnes pro vás mám malou jarní inspirci (pro dnešek dokonce 2!). Tak snad se vám aspoň trochu zalíbí.
Užívejte neděle,
- Em


INFO

23. března 2011 v 18:13 | Em ♥ |  Diary ►
Ahooj :))

Vím, vím, vůbec nejsem aktivní .. Moc se za to omlouvám, ale není čas .. Jak jsem se vrátila do té školy po dvou týdnech, mám co dělat. Chci mít na blog víc času, ale bohužel to teď opravdu není možné. Každopádně, budu se snažit ;))... Připravuji pro vás ten slibovaný článek o pokoji, dále chci nafotit nějaké své outfity a přidat více svých fotek. Ještě jednou se moc omlouvám ...

Poslední dobou jsem propadla TVD ♥ ááá .. nemůžu se dočkat dalšího dílu .. Dřív jsem ujížděla na Twilight, ale Deníky ho předběhly na plné čáře. Chci se vás zeptat, sledujete TVD?
Mějte se krásně a užívejte našeho vytouženého JARA <33
- EmLANVIN Jewelry - Spring 2011

20. března 2011 v 11:46 | Em ♥ |  Fashion
Zdravím krásky,

předem se chci omluvit za to, že nejsem moc aktivní. Nějak jsem neměla na vymýšlení článků náladu. A vůbec, celkově mám divnou náladu - končí prázdniny (bože, jak rychle utekly) a zítra už zase ta škola. Už teď z toho mám strach. Vůbec se netěším na to každodenní učení. Když tak zapřemýšlím, vlastně mi ani nevadí to samotné chození do školy, ale to učení doma. Dělala bych cokoliv, jen abych nemusela otevřít ty sešity :DD Máte to také tak?
Každopádně, dost o mých problémech se školou.. Dnes bych vám chtěla představit novou jarní kolekci šperků LANVIN. Je vytvořená na motiv renesančního hmyzu (můry, mouchy, ...) se spoustou třpytu. Mně osobně se kolekce moc nelíbí (hmyz nemám ráda v jakékoli podobě), ale každý máme jiný názor ;)). Co na ni říkáte vy?
Užívejte poslední den víkendu :PP.
- Em


SPRINGday

16. března 2011 v 17:28 | Em ♥ |  Diary ►
Ahooj miláčci,

včera bylo táák nádherně.. Chodila jsem po venku jen v tričku. Takhle jsem si "jaráky" představovala. Konečeně včera jsem zavítala do Ikey, kde mě samozřejmě uchvátilo plno věcí. Jela jsem si tam hlavně pro knihovničku. Už mi stojí v pokoji, akorát ještě nemá dveře, protože jaksi nejdou smontovat. Také jsem si koupila ozdobné samolepky na komodu. Jsou úžasné :). Konečně jsem našla i růžovou rtěnku, jsem spokojená :)
Jak víte, připravuji pro vás článek o mém přestavěném pokoji, kde vám budu chtít ukázat vše, co ve svém pokoji miluji. Troufám si říct, že se máte na co těšit. Chybí mi ještě pár drobností a poté se do článeku ihned pustím, nebojte.

Dneska je venku poměrně škaredě, prší a já nemám na nic náladu. Nu co, aspoň začnu číst další GG a mrknu na TVD (kterým jsem propadla). Zítra se chystám jít s kamarádkou K. do kina na Sanctum3D, tak jsem zvědavá. Předtím ještě půjdeme po obchodech. Chtěla bych si koupit nějaké to jarní oblečení a doplňky.. Uvidím, co mě zaujme..
Tak se mějte,
Em


BodyButter & nails

14. března 2011 v 17:29 | Em ♥ |  Beauty <33
Ahoj zlatíčka <33

Jak jsme psala v minulém článku mé plány, tak se trošku pozměnily. Do HM a ZARY pojedu zítra dopoledne a do IKEY odpoledne.. Teda nejspíš. Dnes jsem totiž musela jet s našima do Olympie koupit nějaké věci pro brášku. Aspoň jsem si dala své nejoblíbenější lasagne a fresh koktejl v UGU, mňam (miluji ovocné koktejly :P). Také jsem si aspoň zašla do Douglasu pro tělové máslo, tentokrát jsem si vzala kokosové. Voní nádherně, hned bych ho snědla :DD.
Poté jsem musela utíkat na "nehty", mám gelové už asi 2,5 roku a nedám na ně dopustit. Mé nehty se mi totiž děsně lámou, tak na nich mám gel na zpevnění. Poslední dobou si vždy dávám rovnou barevné gely nebo si vyberu jakýkoli lak od OPI a nechám hopřekrýt gelem. Lak se tím pádem neloupe, vydrží opravdu hodně dlouho ;). Dnes jsem si vybrala nude lak a jsem spokojená.
Mějte se, zítra se opět ozvu :)


[ten koberec není špinavý, aby jste si nemysleli, je to foceno skoro ve tmě, takže to jsou stíny ;) ]

Inspiration 0.5

11. března 2011 v 23:07 | Em ♥ |  Inspiration
Zlata,

předchozí článek jsem smazala.. Napsala jsem tam totiž něco, co jem neměla (a to jen z důvodu, že mě někdo naštval, já se cítila mizerně a pak si to vylévala na nej. kámošce - stydím se za to).. Byl to takový nával, který bušil, až jsem ho nechala proklouzmnout ven..Chvílemi mám pocit, jako bych to ani nebyla já.. S nejlepší kamarádkou Z. se doufám vše vyřešilo, nechtěla bych ji ztratit, je to člověk, který pro mě znamená strašně moc. Nedovedu si bez ní představit život, vždy mi pomůže, vyslechne a stojí za mnou .. Já jsem jí za to moc vděčná a nedovolím, aby se někdy taková moje hloupost opakovala.
Dnešek jsem strávila doma, jelikož mě mamka nechtěla nikam pustit, kvůli tomu, že jsem nebyla ve škole. Aspoň jsem dnes měla čas shlédnou další díly TVD (chytlo mě to :P) a podívat se na Mean Girls2. Líbilo se mi to (mám ráda takové filmy), ale na první díl to nemá.
Pro dnešek vám přidavám inspiraci na jaro, mně se to moc líbí . A co vám? ;)
Em


BOOKS

8. března 2011 v 17:44 | Em ♥ |  My Views
Zdravím zlatíčka <33
Jak jsem již psala, jsem pořád nemocná, ale aspoň jsem se po dlouhé době dostala k mým milovaným knihám. Proto mě také napadlo napsat tenhle článek...
Já osobně miluji knihy. Jejich nádherné obaly, vůni a, samozřejmě, i samotné čtení, při němž opustím reálný svět, mé myšlenky se zatoulají k hlavním hrdinům a já společně s nimi žiji jejich životy. Bohužel, ke čtení se dostávám čím dál tím méně, kvůli spoustě povinnostem, a proto jsem teď ráda, že jsem opět mohla zabloudit do své knihovničky a znovu se zabořit do napínavých, bláznivých, nenormálních, krásných, zamilovaných, luxusních příběhů..
Už jsem vyrostla z let, kdy mou nejoblíbenější spisovatelkou byla Jacqueline Wilsonová a mými nejoblíbenějšími knihy Letopisy Narnine. Přešla jsem již na takovou vyšší třídu, a to na společenské a ženské romány. Nejvíce jsem si zamilovala romány ze světa bohatství a luxusu. U nich si nejvíce odpočinu a představuji si vždy vše (například při popisování celé šatny, kde jsou oblečky jen od Diora, Channel a boty od Valentina, Chritiana Louboutina, Manolo Blahnika.. ). Má fantazie pracuje na plné obrátky a já se vciťuji do rolí hrdinů. Nesmí chybět zrada, chamtivost nebo sex (který je pro tyhle knížky velmi typický ;)). Ano, takové jsou společenské romány, které nádherně píše Tilly Bagshawe.
Občas si také přečtu starší knížky. Mezi mé nejoblíbenější patří Chrám Matky boží v Paříži od Victora Huga a Na Větrné hůrce od Emily Bronteové. Při čtení takových knížek si vždy uvědomím, jaký byl dříve těžký život... Jsou to zcela jiné příběhy, ale i tak nádherné s určitým kouzlem. Také poznáme, že láska byla, je a vždy bude nade vše.
Připadá mi, že poslední dobou mladí lidé moc nečtou (nepočítám časopisy ;)). Přitom je to strašná škoda. Možná ani neví, o co vše se připravují. Se čtením se nejen zlepšují jejich vědomosti, ale také psaní a pravopis. Ale je to jejich věc a nikdo je do ničeho nemůže nutit ;)
Jaký je váš názor na knihy? Čtete rádi? Máte oblíbený žánr a knihu?Těším se na názory.

MeganFox for ARMANI

6. března 2011 v 22:00 | Em ♥ |  Other
Zlata,
dnes jsem nemělá náladu přidat další fashion článek... Tak jsem si řekla, že bych přidala spíše něco ze světa našich oblíbených celebrit. Pro dnešek jsem vybrala Megan Fox.

Megan se stala novou tváří ArmaniCode. Kampaň byla nafocena v Los Angeles, a to v luxusní vile, ze které je výhled na celé město. Megan má na sobě sexy šaty od Armaniho. Kampaň nám má představit příběh muže a ženy, kteří hledají "něco", co nelze identifikovat. Teoreticky se jedná o magnetiku mezi mužem a ženou :) Jak se vám v krátkých vlasech líbí? A co říkáte na fotky?
Tiramisu

6. března 2011 v 16:35 | Em ♥ |  Other
Zlatíčka,
tak se mi konečně podařilo vyfotit mé slavné Tiramisu :DD Jak myslíte, že to dopadlo? Mizerně..Taková patlanina. Jediné plus je, že chutná lépe než vypadá. No, chutná přímo skvěle .. Takže jsem se musela pochválit :)
Stále mi ale není dobře, což je moc špatný. Potřebovala bych jít do školy, ale zase nic nebudu přehánět, ať nejsem nemocná na jaráky.. A jak jste si užili/užíváte víkend? Ještě dnes určitě čekejte aktualizace :)
Em


Saturday

5. března 2011 v 15:59 | Em ♥ |  Other
Ahoj zlata!

Víkend a já jsem zase nemocná.. To už snad ani není možný.. :(( Měla bych správně jen ležet, ale to prostě nejde... Mám i šílenou chuť na sladké a tak jsem se rozhodla, že si udělám Tiramisu. Momentálně mi došla káva a tak čekám, až se vychladí, abych mohla pokračovat s namáčením piškotků :D Jsem zvědavá, jak se mi to povede. Jsem totiž takový malý antitalent na pečení (i vaření). Každopádně, pokusím se vám můj skvělý výtvor vfoti :) Čekejte dnes také další aktualizace, teda snad :) Kdyby jsem to dnes nestihla, zítra je tu na 100% máte. Užívejste si sobotu,
Em
[edit: článek je informativní, nejspíš bude smazán]
http://weheartit.com

DKNY 2011

2. března 2011 v 22:15 | Em ♥ |  Fashion
Ahoj zlata,
tak je konečně středa, teď už do pátku zbývá jen jeden jediný den. A konečně volno (i když jen chvilinku). Ale teď se vraťmě k článku..
Chci se vás zeptat, jestli by se vám líbí takové články, ve kterých bych vám představila jarní/letní kolekce od návrhářů a různých značek. Jednalo by se jak o oblečení, tak o doplňky (kabelky, šperky, etc..) a make-up. Mohli jste si povšimnout, že jsem již pár takových článku udělala (Jarní kolekce líčení Chanel, Christian Louboutin, Spring Handbags) a podle komentářů, které jste napsali, a za které moc děkuji, jsem usoudila, že se články líbily. Tedy aspoň doufám. Proto dnes přidám článek o nové kolekci DKNY... Doufám, že se bude aspoň trochu líbit :)
Em


více cč

I want ...

1. března 2011 v 19:35 | Em ♥ |  Diary ►
Hi my darlings!
Tak jak se máte? Co ty dva dny, strávený ve škole? Já už jsem ráda, že se blíži středa, protože pak už to začne rychle utíkat a než se naděju je víkend. Už jen týden a půl a konečně budou prázdniny...Také se vám chci omluvit za svou neaktivitu. Poslední dobou mě opouští nálada, mám divné pocity etc..
Nicméně, včera jsem byla u kadeřnice. Nechala jsem si trochu ztmavit vlasy, jelikož jsem je teď měla celkem hodně zrzavý. Nakonec jsem si i tak nechala smíchat 3 barvy, z toho jeden odstín měděné. S výslednou barvou jsem moc spokojená. Zkrátit jsem si je moc nenechala, chci si je teď "pěstovat" :P :DD. Povím vám ale, že mi né a né víc narůst.. Nu co, buddu čekat nejspíš :D Přidávám vám fotku, mám na ní navlněné.
Také si chci koupit nějaký nový mobil. Mám dotykový Samsung, asi rok, a začínám být víc a víc nespokojená. Začíná se sekat, dotykový displej mi také moc nevyhovuje.. Nevíte o nějakém, který by měl dobrý funkce, nebyl dotekový a zároveň hezky vypadal? :P Byla bych ráda za každý tip :)
Mějte se, Em