Duben 2011

Royal Wedding

29. dubna 2011 v 15:50 | Em ♥ |  Other
Jedním slovem - dechberoucí!

Díky tomu, že jsem ještě dnes nešla do školy, měla jsem tu možnost sledovat královskou svatbu století.. Přenos zčal v 9hodin a již tři hodiny na to (a pár minut) si řekli své ano. Byla to nádherná svatba, na ktéré se ukázal mimojiné i David Beckham s Victorií, které uhlazený culík s Louboutinkami vyloženě sekl ,))
I vypadala úchvatně, její nádherné šaty z dílny A. McQueena neměly chybu. Vypadala jako pravá princezna!!! <33
Princ William i Kate přijali titul vévoda a vévodkyně z Cambridge..
Musím říct, že něco tak krásného jsem dlouho neviděla :) Vy jste se dívali na svatbu století?
Tenhle článek je divně napsaný, ale je to tím, že nemám slov ,DD


Chci vám také oznámit, že se tu přes víkend moc neukážu, tak mě omluvte ,))

Book - PLL ♥

27. dubna 2011 v 20:08 | Em ♥ |  Diary ►
Zdravím mí milovaní čtenáři,

už jsme opět v půli týdne. Jak ten čas letí. Dnes jsem měla jít konečně do školy, už jsem byla doma opravdu dost dlouho a nebaví mě to. Měli jsme se tam dnes fotit. Tak jsem se ráno hezky oblékla, po sto letech vyžehlila vlasy a vypravila se za doktorkou s tím, že hned od ní pomažu do školy. Co se ale nestane, zatrhla mi to až do konce týdne.. No co nadělám. PLL dokoukány, stihla jsem si však aspoň koupit PLL knížku, heh.. ,)) Jsem teprve na 50 straně, ale zatím mě to moc baví..
Štve mě ale, že už není tak krásné počasí. Bouřky mi nevadí, ty miluji, ale jakmile je hnusně a zataženě hodně dlouho, je to na dvě věci..

Už se také hrozně moc těším na víkend, pálení čarodějnic zkloubená s oslavou mých narozenin (no, neříkala bych tomu oslava, spíš takové zapití ,DD).. No, to zase bude .. ,)). A co plánujete na víkend vy?
Také chci připravit nějaký kloudný článek a ne jen diary s fotkama. Tak snad to výjde..
Em
Amazing weather

25. dubna 2011 v 17:01 | Em ♥ |  Other
Zdravím krásky,

počasí opravdu přeje, je nádherně. I včerejší bouřka se mi líbila.. Najednou bylo nebe černé a vypadalo to jak v noci ,DD... Miluji vůni deště a v ten moment jsem měla chuť vyběhnout ven a zmoknout... Máte rádi déšť?

Včera jsem se konečně dočkala dalšího dílu Upířích deníků a opět jsem byla nadšená! V každém díle se toho semele tolik, že to ani není možný.. Už teď se těším na další týden... Také mi zbývají poslední dva díly PLL, ty si šetřím jak jen můžu, i když bych se na něj hned podívala.. Nechám to ale na zítřek. Pak se asi začnu dívat na Hellcats ,)).

Pro dnešek bych vám chtěla představit svou malou sbírku orchideí. Ty kytky zbožňuji, kupovala bych stále nové a nové, ale bohužel je není už kam dávat. Ani teď už se mi nevlezou do pokoje, tak jsem je rozmístila všude po bytě, heh ,DD. Ale řeknu vám, je to náhodou krásná ozdoba pokoje. A zvlášťe když nádherně kvetou .. Jen se na ně podívám a hned mám lepší náladu.. Vyfotila jsem vám jen ty rozkvetlé, samozřejmě ,)
Jak jste na tom vy s květinama ve svém království? ,)

Chci vám popřát hezké Velikonoce a bohatou pomlázku, zlata ! :* Užijste si poslední den volna ,)
Em

Lanvin WEDGES

21. dubna 2011 v 17:13 | Em <33 |  Fashion
Zdravím krásky,

předem chci poděkovat za komentáře k předchozím článkům, moc mě potěšily, takže ještě jednou děkuji! <33
Dneska je venku tak nádherně, že to snad ani není možný. Né jaro, ale fakt už to tam vypadá jako v létě. Kdybych nebyla nemocná, vyrazila bych ven v sandálkách, kraťáskách a tílku... Takhle mi jen zbývalo se "vyvalit" na balkóně, užívat si sluníčka a číst GossipGirl nebo se dívat na PLL (už mi zbývá jen 6 dílů, poté asi umřu nedočkavostí na červenec,)). Už jsem si uvažovala o tom, že se začnu od začátku koukat na TVD ,DD. To týdenní čekání na nové díly mě také nebaví.. Také jsem měla jít ke kadeřnici, ale díky mé nemoci z toho sešlo. Uvažovala jsem o tom, že bych šla znova na blond, ale nakonec jsem se rozhodla pro světle hnědou až medovou. Bude to muset bohužel počkat, tak si zatím nabarvím hlavu doma (protože už to mám vážně hodně odrostlý), jsem zvědavá na výsledek ,DD.

Ale vrátím se k článku... Já sama zbožňuji boty jakéhokoli typu, ráda brouzdám po netu a nacházím nové kolekce návrhářů .. Dnes bych vám ráda představila jarní/letní kolekci wedges shoes od Lanvina. No, já bych si nějaké z nich rozhodně dokázala představit ve svém botníku,).
A já se vás ptám, líbí se vám kolekce? Máte rády wedges shoes?
Těším se na komentáře,
Em

[edit: moc chci poděkovat Mikaele* a Roxxie, že mi pomáhají s designem tohoto blogu.. Vám obou patří velké díky <33]Theartre

18. dubna 2011 v 20:14 | Em ♥ |  Diary ►
Ahoj zlatíčka ,))

mám pro vás velmi vtipnou novinu - jsem opět nemocná ,DD. Už mě to doma vážně nebaví, nevím co mám dělat.. PLL si nechávám na nejhorší chvíle, Upíry mám shlédnuté a GG také.. Apoň budu mít čas udělat nějaký pořádný článek. Ale i tak mě to štve, venku je konečně nádherně a já zase budu zavřená doma. No co, i tak dnes byl pěkný den (Z ♥).

Konečně mám pro vás divadelní outfit. Je to focené asi v půl 12 večer, tak mě omluvte za kvalitu fotky (a i mě, jak tam vypadám). Naleznete jej v cč.
V pátek jsem byla v kině na Vřískotu4, to víte, horory já můžu ,DD. Emma Roberts byla úžasná <33. A celkově se mi film celkem líbil ,)). Před kinem jsem se stavovala v HM a aspoň jsem si koupila béžové tenisky, strašně se mi zalíbily.. Nějaké takové obyčejné jsem sháněla už delší dobu, ale buď se mi žádné nelíbily, nebo neměli mojí velikost :/..
Pádím ležet a poté se podívám aspoň na jeden díl PLL <33 (už mi jich zbude jen 10 :/)
Také vas tak štve blog? Mě ano, pořád mě odhlašuje, nejdou mi ořidávat fotky .. Děsné :/
Mějte se lépe než já,
Em

krásky, jsem pro vás i na facebooku, stránka: EmFashion

Versace - Atelier Spring/Summer 2011

15. dubna 2011 v 21:59 | Em ♥ |  Fashion
Ahooj zlatíčka,

konečně je tu náš vysněný pátek a s ním i chvíle volna a klidu (no, ten lid jak kdy ,)). Včera jsem vůbec neměla čas se sem dostat. Jak jsem přišla ze školy domů, usla jsem a spala až do večera. Poté jsem se musela kouknout na češtinu a chemii, které jsem se stejně nenaučila, a pak jsem zas šla vesele spát. Proto tu článek s jarní kolekcí Versace je až dnes.
Už dlouho jsem vám žádnou kolekci nepředstavila, tak snad se vám bude tahle líbit. Je to kolekce společenských šatů a já si vybrala jasného favorita ,)). Které šaty jsou vaším favoritem??
Zítra sem vám dám můj divadelní outit... Také plánuji definitivně přejít na blogspot, blog.cz se mi pořád seká, odhlašuje mě, nezobrazujeo brázky .. Takže mě naleznete i zde ► http://em-dream-world.blogspot.com/
Užívejte si pátek, pořádně se odvázejte!!! Je tu JARO (i když to tak nevypadá ,D).
Mějte se krásně,
Em


[edit: už jsem i na FB - EmFashion]


chemistry? no, thanks ...

12. dubna 2011 v 22:00 | Em ♥ |  Diary ►
Krásky,

chtěla jsem dnes udělat článek o jarní Versace kolekci. Bohužel, jak je u mě zvykem, čas mi to nedovolil, ale článek očekávejte zítra nebo pozítří. Po škole jsem byla tak utahaná, že jsem na hoďku usnula a poté jako správný seriálový maniak jsem se musela podívat aspoň na jeden díl Pretty little liars. Ano, propadla jsem i tomu seriálu. Asi budu vážně blázen ,DD. Také jsem si už vybrala semináře do příštího ročníku - ZSV a dějepis. Snad to zvládnu. Ale ano, proč by ne :). Zítra jdu do divadla na operu, tak jsem zvědavá. Chtěla bych vám aspoň vyfotit můj divadelní outfit, tak snad se zadaří.
Dnes mě čeká noc ve znamení chemie, jelikož musím udělat referát. Bude to dlouhá noc, ale ráno je daleko.
Také vám chci moc poděkovat za návštěvnost a komentování článků, moc mě to těší. Ještě jednou DÍKY <33
Mějte se, GOOD NIGHT LADIES ,))
EmSunday...

10. dubna 2011 v 15:35 | Em ♥ |  Diary ►
Zdravím slečny,

už se nám ten víkend pomalu ale jistě krátí, viďte.. Já naštěstí ještě zítra nejdu do školy, musím si jít k doktorce pro nějaké výslekdy..
Dnes jsem měla jít někam se Z., ale bohužel z toho sešlo, protože k nám přišla rodina na oběd a já musím být doma. Co nadělám. Postupně se asi dnes už začnu učit na úterý, abych toho zítra neměla požehnaně. Tím se dostávám k tomu, že tu příští týden moc nebudu, ale nechci se za to omlouvat. Přeci jen, blog pro mě není žádnou povinností a nemusím tu být 24 hodin denně. Škola teď bude na prvním místě, musím si doplnit učivo, dopsat testy, rozhodnout se, jaké semináře si zvolím na příští rok .. Opravdu toho není málo. K tomu ještě plánuji s Ch. ♥ začít chodit do posilovny, ale na to se opravdu těším <33.
Také jsem se rozhodla, že si nechám sundat gelové nehty. Už je mám 3 roky a pomalu mě to přestává bavit. Na léto bych si chtěla nakoupit plno barevných laků. Bože, jak já si dlouho nelakovala nehty ,DD
Plánuji vám se postupně přidávat fotky outfitů, ale víte, jak to se mnou je. Pořád slibui a kde nic tu nic. Ale pokusím se napravit.

Jak jsem pořád nemocná, už nevím co dělat. Shlédla jsem všechny možné filmy a už nevím, na co koukat. Dívala jsem se i na dokument - The Secret. Je to jakoby takový návod na šťastný život. Bylo to zajímavé, chvílemi mi to až nahánělo hrůzu, co vše můžou ovlivnit naše myšlenky... Chci se vás zeptat, nedoporučil by jste mi někdo nějaký dobrý film? Jakýkoli žánr .. Budu vážně moc vděčná :)). Včera jsem se také konečně dočkala a podívala se na nový díl TVD. Vážně mě nikdy nenapadlo, že bych tomu mohla tak propadnout. Každý díl hltám jako malá ,DD. Ale proč ne, když mě to baví, tak co ;)).
Dneska actuals nečekejte, musím napřed něco vymyslet. Přidávám vám fotku mých oblíbených malin, kterých jsem v posledních dnech měla vážně dost. Mňam :PP A také dva obrázky z weheartit mých oblíbenců.
Mějte se a užívejte si, dokud můžete ,))
- EmNickelodeon's 24th Annual Kids' Choice Awards

7. dubna 2011 v 15:58 | Em ♥ |  Fashion
Zdravím slečny.

Venku je vážně tak nádherně a hádejte co .. Jsem opět nemocná. Už mě to vážně nebaví, ale tak co nadělám. Říkala jsem si, že budu mít aspoň více času na blog, ale tak strašně mě bolela hlava, že jsem radši spala..
Dnes už to je trochu lepší, tak plánuji, že se konečně kouknu na Requiem for a dream. Viděl jste ten film někdo?
Jinak jsem pořád přemýšlela, o čem tak dnes udělat článek a napadlo mě, že bych vám ukázala outfity pár známých osobností, které byly na Nickelodeon's 24th Annual Kids' Choice Awards. Co na ně říkáte? Kdo se podle vás oblékl nejlépe? :))
- Em


ČTI TAKÉ ►Kérastase

Miley Cyrus
Selena Gomez


Taylor Momsen


více v cč

Kérastase

4. dubna 2011 v 17:27 | Em ♥ |  Beauty <33
Krásky ...

Ve spolupráci s http://www.sampony-kosmetika.cz/ jsem se rozhodla vám napsat článek o známé vlasové kosmetice Kérastase.

Vlasová kosmetika Kérastase patří mezi jedničky na našem trhu v péči o vlasy, působí pod firmou L'Oréal Paris. Je to výjimečná a luxusní vlasová péče již od roku 1964, kdy laboratoře společnosti L'Oréal Paris vybíraly své nejpokročilejší technologie právě pro vytvoření řady kosmetiky Kérastase. Vlasové přípravky jsou jedinečné, moderní a obsahují převratné přísady pro různé typy vlasů tak, aby si každý mohl vybrat přesně to, co mu vyhovuje.
Kérastase využívá pokroky ve výzkumu a speciální složení na vaše vlasy působí okamžitě. K dostání je velké množství produktů :
► šampony pro normální a smíšené vlasy (i pro citlivou pokožku)
► šampony pro suché vlasy (i pro citlivou pokožku)
► kůry a séra proti padání vlasů
► šampony pro mastné vlasy
► šampony proti lupům
► šampony pro barvené vlasy
► šampony pro mladiství vzhled vašich vlasů
► masky na všechny typy vlasů
► a mnoho dalšího ...
Pravda, tyhle šampony nejsou tak zdaleka levná záležitost, ale z vlastní zkušeností vím, že se vyplatí do vlasové kosmetiky investovat více. Cena se pohybuje okolo 300 - 800Kč V kadeřnických salonech ovšem bývá vlasová kosmetika předražená, proto je lepší ji objednávat z e-shopů, například na http://www.sampony-kosmetika.cz/ ji seženete až o 30% levněji!!!

Můj názor na Kérastase
Já osobně jsem si vlasové přípravky Kérastase velmi oblíbila. Dříve se mi vlasy celkem hodně mastily, ale šampony z drogerií proti mastným vlasům nezabíraly, účinkovaly jen šampony proti lupům, ale po nich se mi tvořily lupy. Jistě to znáte, že když používáte šampon proti lupům a lupy nemáte, mohou se objevit... Vyzkoušela jsem vše možné, až jsem narazila na Kérastase. Musím říci, že s výsledkem jsem moc spokojená. Vlasy mi déle vydrží krásně lesklé, hebké.. Používám šampon pro citlivou pokožku a v nynější době rozhodně nehodlám měnit. Takže všem rozhodně doporučuji do šamponu investovat. Nebojte, výsledek bude stát za to ,))


Jak jsem se již zmiňovala o internetovém e-shopu http://www.sampony-kosmetika.cz/, tak zde naleznete nejen výrobky Kérastase, ale také L´OREAL Professionnel, Vichy, L'Oréal Paris, ale třeba i Max Factor, a to opravdu za skvělé ceny.
Pokud by jste měli zájem o jakýkoli výrobek, ozvěte se mi na mail a já vám zajistím ještě nějaké výhody a slevy navíc :)).

Teď už mne jen zajímá .. Máte zkušenosti s touhle vlasovou kosmetikou? Jestli ano, vyhovuje vám?
Těším se na názory,
- Em

Amazing FRIDAY!

2. dubna 2011 v 18:26 | Em ♥ |  Diary ►
Ahoj zlatíčka :))

Vím, jsem mizerná, skoro nic nepřidávám.. Nestíhám. Tento týden byl ve škole pekelnej, ale ten druhý bude ještě horší :D,)). Ale nebojte, ozvu se vám ;).
Včera byl konečně můj nejoblíbenější den z týdne - pátek. S nejlepší kamarádkou Z. jsme zašly do kina na Hlavně nezávazně a poté na cocteil. Film se mi líbil, taková oddechovka. Člověk nad ním moc nemusí přemýšlet a skvěle se odreaguje. Natalie Portman byla opět úžasná, jako vždy. Jako herečku ji moc obdivuji.
Se Z. jsem si to náramně užily, probraly vše možné. S ní se člověk nenudí, jsem ráda za to, že ji mám... :))
A teď k dnešnímu dni - dopoledne jsem slíbila bráškovi, že s ním zajedu na bowling. Nechci ani říkat kolik gelových nehtů mi zbylo na rukách ;DD. Moc jich ale opravdu není.. Pro radost jsem si koupila aspoň světle růžové tričko z Reservedu. Později vám ho ukážu. Také jsem se inspirovala mou zlatou Maddie <33 a nafotila pro vás webkou pár svých fotek. Berte je s rezervou, prosím :DD. Nejsem moc fotogenický člověk... Pod perexem také máte pár random photos.. ,))
Mějte se krásně, brzy se (snad) ozvu..
- Em
[edit: děkuju moc Mikaele<33 za nový design!!!]