Červen 2011

SUSPENSION or END ??? I don´t know yet ..

24. června 2011 v 19:03 | Em ♥
Jak už vám asi říká nadpis .. Ano, je to tak. Rozhodně hodlám TENHLE blog pozastavit. Nevím, na jak dlouho a nevím ani to, zda se sem ještě někdy vrátím. Možná za týden, možná za měsíc, možná po prázdninách, ale také je tu ta možnost, že nikdy.

Jistě jste si všimli, že to tady poslední dobou stojí za nic. Vím to, napřed jsem s tím chtěla něco dělat, ale už mě přešla nálada, docházejí nápady a něco zkopčeného z netu sem dávat nechci.
Proto si chci dát chvilku "volno" a věnovat se také normálním věcem a hlavně načerpat novou inspiraci, abych vám také mohla něco předat. Chci, aby vás to tu bavilo a líbilo se vám tu ,).

Nemějte mi to, prosím, za zlé, na své oblíbené blogy budu chodit stále, naleznete mě i na FB. Také se pokusím být aspoň trochu aktivní na www.em-fashionworld.blogspot.com.
Doufám, že se vrátím brzy, dříve, než plánuji a také doufám, že mi můj blog bude hodně chybět a já se sem vrtátím s radostí a natěšením. Mějte se tu zatím pěkně,

with love Em


Série 2

19. června 2011 v 19:52 | Em ♥
Pretty Little Liars - 2. série online


Blogspot?

15. června 2011 v 21:22 | Em ♥ |  Diary ►
Ahooj ,)

Více a více začínám přemýšlet o definitivním přesunu na blogspot. Svých důvodů mám hned několik, ale nechci je zde vypisovat.
Problém mám ale v tom, že tenhle blog mi hodně přirostl k srdci a nechci ho jen tak opustit. Takže to vidím následovně. Budu mít jak blog, tak blogspot a vy mi časem povíte, kde se vám líbí víc. Bylo by to pro mě snažší. Myslím, že chápate, jak to myslím ,). Můj blogspot naleznete zde:


Jestli se mi tam v budoucnu zalíbí tak jak tady, nevím. Ale doufám, že ano.
Mějte se krásně
With love - Em


FLEUR DE SANTÉ

11. června 2011 v 14:02 | Em ♥ |  Beauty <33
Zdravím krásky ,))

Konečně tu máme víkend. Už mi zbývají pouhé 4 dny školy do uzavření klasifikace, což je skvělé! V pondělí nejdu do školy, jelikož je stávka MHD, heh ,). Včera jsem byla na grandfinále ohňostrojů a musím říct, že se mi vůbec nelíbily. No nevadí. Dnes se chystám za Christinkou a zítra se Zuzankou jedeme směr Praha. Tenhle víkend si hodlám užít na 100%!

Ale teď k článku... Už dlouho vám chci představit kosmetickou značku Fleur de Santé, v překladu Květ zdarví. Jedná se o přírodní skandinávskou kosmetiku, která se zaměřuje především na udržování rovnováhy s přírodou. Kosmetika na náš trh přinesla jedinečné produkty, jejíž základem jsou právě přírodná složky té nejvyšší možné kvality. Při výrobě jak produktů a jejich balení tak při výběru ingeridencí je pro Fleur de Santé respekt ke zvířatům, přírodě a životnímu prostředí jednoznačnou volbou.
Najdete zde velkou škálu výrobků - péči o pleť, péči o tělo, péči o vlady, líčení, ale také všemožné doplňky. Já, protože ráda zkouším nové kosmetické výrobky, pár věcí z Fleur de Santé vlastním. Nejprve jsem měla sprchové gely, které si nemůžu vynachválit - tak krásnou vůni měly. Dále jsem vyzkoušela šampon, kondicionér, tělová mléka a řasenku. Se vším jsem maximálně spokojená. Teď jsem si ještě objednala korektro a plážové žabky, heh ,)) Ceny jsou přibližně stejné jako v Oriflamu nebo Avonu, takže přiajtelné ,). Objednat tuhle kosmetiku si můžete na adrese www.cz.fleurdesante.com

A já se vás proto chic zeptat - máte zkušenosti s touhle kosmetikou? Budu ráda za vaše jakékoli názory ,)

Holidays - už aby tu byly

5. června 2011 v 16:48 | Em ♥ |  Diary ►
Ahooj mí milí návštěvníci,

nechci se už omlouvat za to, že přidávám max. 2x do týdne a že blog není má povinnost, ale bohužel musím. Zbývají už jen dva týdny školy, než se uzavřou známky a bude pokoj. A já bych si ty známky nechtěla ještě více pokazit, takže musím trošku zabrat. Je toho teď holt moc, snad mě ale chápete ,)

Včera jsem byla ale na ohňostrojích a musím říct, že se mi strašně líbily. S kámškou jsme si k tomu naladily rádio a to teprv byl ten správný zážitek. Také jsem nezapomněla vlézt na nějakej ten kolotoč ,DD. První byl hodně hlavou dolu, ale bylo to fakt parádní, zato ten druhý - to jsem myslela, že umřu. Motalo se to jen dokola takovou rychlostí, že jsem ani nemohla pohnout jakoukoli částí těla. Tak špatně z kolotoče mi snad ještě nikdy nebylo, heh ,DD. Ale ustála jse to ve zdraví a to je nejdůležitější. Také už jsem konečně sehnala nové plavky, které se mi celkově moc líbí. A kde? Samozřejmě jsem se spolehla na své oblíbené HMko ,))

Mohli jste si toho všimnout již u hodně slečen, ale i já se přidám a chci vám oznámit, že mi přišel email s tím, jestli můj blog může být zařazen do TOP 100 blogů. Jestli se vám u mě aspoň trochu líbí (i přes veškeré mé omluvy a pauzičky ,DD), můžete mi dát Líbí se mi ,) ► ZDE. Jsem tam jako Em-fashion