Listopad 2011

Outfit

28. listopadu 2011 v 21:11 | Em ♥ |  Fashion
Ahoj,
dnes vám přináším outfit, který jsem na sobě měla v sobotu. Byla jsem s bráchou ve měste, šli jsem trochu po obchodech, ale hlavne na vánoční trhy, které už jsou v plném proudu. Já miluji advent a Vánoce! Dali jsme si výtečnou vařenou kukuřici, punč a nezapomněli jsme ani an bramborák :DD. Odpoledne jsme zakončili na Popelce na ledě. Takže můj outfit byl převážně teplý a pohodlný.
Mějte se krásně!


ZIMNÍ WISHLIST

26. listopadu 2011 v 22:54 | Em ♥ |  Fashion
Ahoj,
venku už zažíná být pořádná zima a já stále potřebuji nové svetry (dosti na nich ulítávám, heh). Ne, nestačí mi, že jich mám plnou skříň. Tak jsem se dnes vypravila do H&M a našla tam jeden perfektní. Ten vám ale představím v dalším článku ,). Dále jsem dnes večer byla s bráchou na Popelce na ledě a musím říci, že se mi to celkem líbilo a užila si příjemné 3 hodiny, i když mi mrzly prsty u nohou...
Jak asi vypovídá nadpis, mám pro vás můj ziní wishlist, který se skláda převážně ze svetýrků (ano, nečekaně ,DD). A mě teď bude zajímat - co si přejete teď vy? Mějte se krásně!


EM IS BACK

22. listopadu 2011 v 16:08 | Em ♥ |  Other
Ahoj,
víte, za chvíli to bude už jeden rok, co jsem si založila tenhle blog a já tu chci být v plné aktivitě při malé oslavě prvního výročí. Proto jsem se rozhodla, že budu přispívat jak na blogspot (em-fashionworld.blogspot.com), tak i sem, kde i přes mou 3měsíční neaktivitu mám věrné čtenáře, kterým děkuji. Však nebojte, budete odměněni :P.
A co je u mě nového? Tak ano, jsem blond, mám krátké vlasy (chci zpět ale hnědé a dlouhé), úspěšně jsem ve třeťáku, přestavuji pokoj (tak se možná dočkáte slibovaného článku my kingdom) a dělám si řidičák. Nějaké dotazy? :DD
Čekejte v brzké době článek a já doufám, že se blog dostane díky Vám na takovou úroveň, jako byl dřív.
Em